SKUGL "Pakrac"

SPORTSKI KLUB UZGAJIVAČA GOLUBOVA LISTONOŠA

Hrvatski / English / Deutsch

Izbornik
Zatvori izbornik

Naslovna

O nama
Popis članova

Sezona 2019.
Liste
Poredak

Rezultati
2018. godina
2017. godina
2016. godina
2015. godina
2014. godina
2013. godina
2012. godina
2011. godina
2010. godina
2009. godina

"Derby Pakrac" 2019.
Preostali golubovi
Finalni let
4. natjecateljski let
3. natjecateljski let
2. natjecateljski let
1. natjecateljski let
Treninzi
Popis natjecatelja
Arhiva

Galerija

Kontakt

Linkovi

SKUGL "Pakrac" Pakrac

Poredak golubova

Red. br.NatjecateljBroj golubaPlasmanaBodovaKM
1.Dario AlmašiHR 38015-187503,9361.911.110
2.Dario AlmašiHR 29454-177393,2631.911.110
3.Dario AlmašiHR 29380-177391,8751.911.110
4.Dario AlmašiHR 29416-177356,0341.911.110
5.Dario AlmašiHR 31850-176421,4461.772.875
6.Zdenko MajstorovićHR 29060-176408,5061.667.230
7.Dario AlmašiHR 29493-176366,4531.547.123
8.Dario AlmašiHR 29946-166342,0611.552.623
9.Dario AlmašiHR 29965-166337,5001.659.832
10.Dario AlmašiHR 38019-186334,9791.545.302
11.Dario AlmašiHR 29931-166320,7621.782.607
12.Dario AlmašiHR 29415-176300,5331.552.623
13.Dario AlmašiHR 29427-176170,9231.772.875
14.Dario AlmašiHR 29992-165474,0651.188.636
15.Zdenko MajstorovićHR 38223-185380,3851.195.842
16.Zdenko MajstorovićHR 38055-185361,0861.527.141
17.Dario AlmašiHR 31597-175359,3011.188.636
18.Dario AlmašiHR 38040-185358,4661.644.372
19.Dario AlmašiA 605-17-5195317,5761.644.372
20.Zdenko MajstorovićHR 38155-185297,5891.195.842
21.Dario AlmašiHR 29498-175286,9321.240.490
22.Dario AlmašiHR 29428-175282,1181.188.636
23.Zdenko MajstorovićHR 38208-185279,0261.300.129
24.Dario AlmašiHR 29956-165259,5031.424.120
25.Zdenko MajstorovićHR 29722-165245,7661.249.751
26.Dario AlmašiHR 31598-175232,5111.247.811
27.Dario AlmašiHR 38032-185223,8441.521.597
28.Zdenko MajstorovićHR 29041-175216,2091.192.618
29.Dario AlmašiHR 38021-185197,9181.301.345
30.Dario AlmašiHR 29412-175171,5531.424.120
31.Dario AlmašiHR 29966-165162,1031.424.120
32.Ivor VojtaHR 29670-164346,0961.067.600
33.Dario AlmašiHR 29426-174342,8571.060.133
34.Dario AlmašiHR 29425-174325,5941.050.401
35.Dario AlmašiHR 38027-184313,4811.339.560
36.Zdenko MajstorovićHR 38217-184295,9341.281.911
37.Dario AlmašiHR 29487-174292,035937.358
38.Ivor VojtaHR 29353-174272,3771.013.992
39.Zdenko MajstorovićHR 29085-174258,867940.311
40.Zdenko MajstorovićHR 29068-174251,5921.001.503
41.Dario AlmašiHR 38014-184232,668822.828
42.Vladimir OlivierHR 14162-134231,3911.062.285
43.Dario AlmašiHR 31840-174229,3971.060.133
44.Zdenko MajstorovićHR 38212-184225,1561.281.911
45.Dario AlmašiHR 38041-184208,0601.102.255
46.Vladimir OlivierHR 40579-174205,106890.075
47.Zdenko MajstorovićHR 29045-174204,976943.535
48.Dario AlmašiHR 29997-164198,777822.828
49.Dario AlmašiHR 38054-184196,2321.102.255
50.Ivor VojtaHR 29321-174195,8481.074.926
51.Dario AlmašiHR 29479-174192,592883.824
52.Josip AnčićHR 29277-174180,3721.046.098
53.Dario AlmašiHR 38051-184166,3061.050.401
54.Dario AlmašiHR 38068-184160,911822.828
55.Zdenko MajstorovićHR 29043-174148,418940.311
56.Dario AlmašiHR 29480-174144,061883.824
57.Dario AlmašiHR 29409-174138,3311.109.576
58.Dario AlmašiHR 38042-184133,7701.216.785
59.Ivor VojtaHR 29669-164131,2391.294.968
60.Dario AlmašiHR 38065-184127,406883.824
61.Dario AlmašiHR 38048-184124,771882.003
62.Zdenko MajstorovićHR 29755-164121,3821.176.976
63.Darko AlmašiHR 20828-16491,4991.154.398
64.Zdenko MajstorovićHR 29062-17472,4911.065.406
65.Zdenko MajstorovićHR 38985-163233,245522.832
66.Ivor VojtaHR 29306-173219,350720.681
67.Zdenko MajstorovićHR 29073-173215,970749.844
68.Dario AlmašiHR 38071-183212,942571.550
69.Dario AlmašiHR 38088-183196,535921.898
70.Ivor VojtaHR 29478-173191,073940.723
71.Zdenko MajstorovićHR 38234-183190,630759.497
72.Zdenko MajstorovićHR 29737-163187,310576.434
73.Dario AlmašiHR 38008-183185,646684.593
74.Zdenko MajstorovićHR 38213-183180,000522.832
75.Josip AnčićHR 29522-163168,988805.648
76.Josip AnčićHR 33728-153167,247805.648
77.Dario AlmašiHR 29477-173156,478518.016
78.Darko AlmašiSL 101-17-20373155,325687.663
79.Dario AlmašiHR 29923-163152,801518.016
80.Dario AlmašiHR 29456-173150,510571.550
81.Dario AlmašiHR 29957-163146,526807.034
82.Dario AlmašiHR 38078-183142,585684.593
83.Ivor VojtaHR 29316-173139,726774.178
84.Ivor VojtaHR 20713-133138,216827.786
85.Ivor VojtaHR 29335-173136,051835.112
86.Josip AnčićHR 28562-143134,199752.109
87.Zdenko MajstorovićHR 38203-183132,035800.222
88.Ðuro PuhmajerHR 29295-173119,048733.186
89.Ivor VojtaHR 29304-173118,633948.049
90.Zdenko MajstorovićHR 38219-183109,661688.652
91.Zdenko MajstorovićHR 38239-183108,935637.626
92.Zdenko MajstorovićHR 38214-183107,436749.844
93.Zdenko MajstorovićHR 38205-183106,667576.434
94.Josip AnčićHR 38262-18392,533752.109
95.Zdenko MajstorovićHR 29719-16390,068918.034
96.Darko AlmašiHR 18405-17386,204747.009
97.Dario AlmašiHR 38005-18383,684921.898
98.Ivor VojtaHR 29318-17383,613948.049
99.Zdenko MajstorovićHR 38230-18376,790871.067
100.Josip AnčićHR 29555-16374,652795.933
101.Zdenko MajstorovićHR 29087-17362,2511.029.604
102.Zdenko MajstorovićHR 38202-18336,593749.844
103.Dario AlmašiHR 29452-172183,114494.311
104.Zdenko MajstorovićHR 38211-182179,314270.525
105.Dario AlmašiHR 29403-172169,524379.781
106.Josip AnčićHR 29550-162160,136553.869
107.Josip AnčićHR 05947-162157,696387.393
108.Ðuro PuhmajerHR 38187-182152,711613.861
109.Ivor VojtaHR 33526-152151,916366.691
110.Dario AlmašiHR 29491-172150,476379.781
111.Dario AlmašiHR 29411-172146,008494.311
112.Ðuro PuhmajerHR 38160-182145,003667.367
113.Zdenko MajstorovićHR 29734-162137,232392.396
114.Dario AlmašiHR 29439-172136,759615.265
115.Ðuro PuhmajerHR 29049-172136,545263.068
116.Josip AnčićHR 33746-152135,770440.932
117.Ðuro PuhmajerHR 29297-172130,477376.375
118.Josip AnčićHR 29513-162127,420668.420
119.Dario AlmašiHR 38017-182126,797502.222
120.Ivor VojtaHR 29129-142121,602420.188
121.Zdenko MajstorovićHR 29055-172121,395270.525
122.Josip AnčićHR 29554-162117,038440.932
123.Vladimir OlivierHR 20920-142114,286382.812
124.Vladimir OlivierHR 40557-172112,182392.464
125.Josip AnčićHR 33747-152108,118666.599
126.Vladimir OlivierHR 40541-172106,866446.067
127.Zdenko MajstorovićHR 38043-182106,666382.743
128.Vladimir OlivierHR 29189-172103,006446.067
129.Josip AnčićHR 29077-142101,905377.678
130.Darko AlmašiSL 108-15-71232101,064262.469
131.Darko Almaši DV 684-18-9982100,952375.401
132.Ivor VojtaHR 29342-17299,864533.125
133.Josip AnčićHR 29519-16298,032501.944
134.Ivor VojtaHR 29309-17297,466481.122
135.Vladimir OlivierHR -18705-15294,304669.821
136.Dario AlmašiHR 38095-18291,429379.781
137.Josip AnčićHR 28527-14291,258720.294
138.Dario AlmašiHR 38013-18286,735433.315
139.Dario AlmašiHR 29472-17286,688266.738
140.Ivor VojtaHR 29695-16285,510481.122
141.Darko AlmašiHR 38103-18281,153497.989
142.Ivor VojtaHR 20282-17278,681701.164
143.Darko AlmašiSL 101-15-209278,294262.469
144.Zdenko MajstorovićHR 33354-15275,987436.345
145.Zdenko MajstorovićHR 29712-16274,995270.525
146.Josip AnčićHR 28534-14271,688500.123
147.Ivor VojtaHR 29323-17267,835647.301
148.Zdenko MajstorovićHR 29754-16264,850270.525
149.Zdenko MajstorovićHR 29061-17258,848270.525
150.Zdenko MajstorovićHR 38087-18258,649270.525
151.Ivor VojtaHR 29330-17254,432594.059
152.Ivor VojtaHR 29128-14250,220471.476
153.Josip AnčićHR 33768-15249,634387.393
154.Ðuro PuhmajerHR 20526-13246,962439.631
155.Josip AnčićHR 20158-13243,799668.420
156.Zdenko MajstorovićHR 38207-18238,096490.254
157.Josip AnčićHR 28593-14237,399720.294
158.Dario AlmašiHR 38002-18231,020556.090
159.Vladimir OlivierHR 20933-14225,778504.014
160.Dario AlmašiHR 38070-18215,238379.781
161.Josip AnčićHR 20158-13265,559668.420
162.Dario AlmašiHR 38110-18264,919379.781
163.Dario AlmašiHR 38017-18261,605266.738
164.Ðuro PuhmajerHR 20526-13259,330439.631
165.Ivor VojtaHR 29669-16258,335594.059
166.Dario AlmašiHR 29439-17257,373389.513
167.Josip AnčićHR 33768-15257,264387.393
168.Ðuro PuhmajerHR 38162-18255,835667.367
169.Zdenko MajstorovićHR 38230-18255,606507.190
170.Ðuro PuhmajerHR 31895-17250,000263.068
171.Josip AnčićHR 29238-17247,561440.932
172.Dario AlmašiHR 38002-18247,405556.090
173.Dario AlmašiHR 38072-18245,422379.781
174.Dario AlmašiHR 38070-18243,644379.781
175.Dario AlmašiHR 29424-17242,017556.090
176.Zdenko MajstorovićHR -17056-17241,096382.743
177.Darko AlmašiHR 38103-18240,864262.469
178.Ivor VojtaHR 20713-13236,670420.188
179.Josip AnčićHR 29265-17226,385431.217
180.Zdenko MajstorovićHR 38228-18224,074270.525
181.Igor JadekHR 20645-17216,504347.886
182.Ivor VojtaHR 29632-16213,461594.059
183.Ivor VojtaHR 29337-1723,242471.476

Poredak golubova - Kamion

Red. br.NatjecateljBroj golubaPlasmanaBodovaKM
1.Dario AlmašiHR 38015-187525,8371.911.110
2.Dario AlmašiHR 29380-177417,7321.911.110
3.Dario AlmašiHR 29454-177417,7011.911.110
4.Dario AlmašiHR 29416-177383,2001.911.110
5.Dario AlmašiHR 29946-167373,5661.911.110
6.Igor JadekHR 20624-177261,5551.784.323
7.Dario AlmašiHR 31850-176448,7731.772.875
8.Zdenko MajstorovićHR 29060-176430,3311.667.230
9.Dario AlmašiHR 29493-176390,2611.547.123
10.Zdenko MajstorovićHR 38055-186378,1141.779.448
11.Dario AlmašiHR 29965-166362,3651.659.832
12.Dario AlmašiHR 38019-186353,8051.545.302
13.Dario AlmašiHR 29931-166345,0371.782.607
14.Dario AlmašiHR 29415-176340,8351.552.623
15.Dario AlmašiHR 38027-186332,5261.606.298
16.Zdenko MajstorovićHR 39722-166276,7041.555.660
17.Dario AlmašiHR 29427-176231,1291.772.875
18.Igor JadekHR 34670-166144,2481.496.722
19.Dario AlmašiHR 29992-165477,6101.188.636
20.Zdenko MajstorovićHR 38223-185391,3741.195.842
21.Dario AlmašiHR 38040-185374,3191.644.372
22.Dario AlmašiHR 31597-175373,1601.188.636
23.Ivor VojtaHR 29670-165361,6311.421.845
24.Dario AlmašiHR 29425-175340,7931.188.636
25.Dario AlmašiA 605-17-5195337,0601.644.372
26.Zdenko MajstorovićHR 38217-185318,6711.412.347
27.Zdenko MajstorovićHR 38155-185317,3441.195.842
28.Dario AlmašiHR 29498-175316,8841.240.490
29.Dario AlmašiHR 29487-175316,2631.188.636
30.Dario AlmašiHR 29428-175308,9641.188.636
31.Goran FilipovićHR 01821-145301,1971.095.303
32.Zdenko MajstorovićHR 38208-185300,1261.300.129
33.Dario AlmašiHR 29956-165279,3711.424.120
34.Igor JadekHR 32259-155273,9281.160.159
35.Dario AlmašiHR 31598-175259,9461.247.811
36.Dario AlmašiHR 38032-185255,8011.521.597
37.Zdenko MajstorovićHR 29041-175251,4941.192.618
38.Dario AlmašiHR 38021-185230,1261.301.345
39.Dario AlmašiHR 38054-185219,3941.240.490
40.Dario AlmašiHR 29479-175217,7571.188.636
41.Igor JadekH 22170-185212,4061.160.159
42.Dario AlmašiHR 29412-175202,3471.424.120
43.Dario AlmašiHR 29966-165190,4461.424.120
44.Dario AlmašiHR 29409-175173,0161.247.811
45.Goran FilipovićHR 20884-175154,1441.095.303
46.Zdenko MajstorovićHR 29087-175105,4091.412.347
47.Dario AlmašiHR 29426-174349,7671.060.133
48.Igor JadekHR 34677-164334,699815.676
49.Igor JadekHR 20628-174321,433793.407
50.Ivor VojtaHR 29353-174287,0001.013.992
51.Igor JadekH 22167-184286,735793.407
52.Igor JadekHR 32217-154280,366793.407
53.Goran FilipovićHR 34853-164276,573730.332
54.Zdenko MajstorovićHR 29085-174271,295940.311
55.Igor JadekHR 25613-184268,318815.676
56.Zdenko MajstorovićHR 29068-174266,2081.001.503
57.Igor JadekHR 20608-174257,563815.676
58.Igor JadekHR 32246-154256,070793.407
59.Dario AlmašiHR 38014-184249,777822.828
60.Vladimir OlivierHR -14162-134246,2711.062.285
61.Dario AlmašiHR 31840-174245,8781.060.133
62.Igor JadekHR 26627-114244,777815.676
63.Zdenko MajstorovićHR 38212-184243,5281.281.911
64.Goran FilipovićHR 34837-164240,802995.747
65.Dario AlmašiHR 38041-184233,6081.102.255
66.Ivor VojtaHR 29306-174229,3341.074.926
67.Zdenko MajstorovićHR 29045-174228,585943.535
68.Igor JadekHR 25652-184225,645815.676
69.Vladimir OlivierHR 40579-174224,332890.075
70.Dario AlmašiHR 29997-164223,164822.828
71.Goran FilipovićHR 34842-164219,580809.288
72.Josip AnčićHR 29277-174214,9031.046.098
73.Ivor VojtaHR 29321-174205,0201.074.926
74.Dario AlmašiHR 38051-184199,0081.050.401
75.Igor JadekH 22168-184190,523815.676
76.Dario AlmašiHR 38068-184190,291822.828
77.Darko AlmašiSL-101-17-20374189,462814.044
78.Dario AlmašiHR 38078-184176,674822.828
79.Zdenko MajstorovićHR 29043-174176,190940.311
80.Dario AlmašiHR 29480-174173,808883.824
81.Dario AlmašiHR 29957-164173,1791.172.842
82.Dario AlmašiHR 38065-184164,902883.824
83.Dario AlmašiHR 38042-184163,8381.216.785
84.Ivor VojtaHR 29669-164159,4071.294.968
85.Ivor VojtaHR 20713-134159,1121.121.097
86.Igor JadekHR 20618-174156,526991.550
87.Zdenko MajstorovićHR 29755-164148,1951.176.976
88.Ivor VojtaHR 29335-174147,5251.182.031
89.Dario AlmašiHR 38048-184145,177882.003
90.Dario AlmašiHR 38005-184132,8611.050.401
91.Darko AlmašiHR 20828-164124,3141.154.398
92.Dario AlmašiHR 29472-174118,607822.828
93.Ivor VojtaHR 29318-174113,2411.241.360
94.Darko AlmašiSL-101-15-2094112,597928.585
95.Zdenko MajstorovićHR 29062-174105,0311.065.406
96.Darko AlmašiHR -18405-174103,656873.390
97.Igor JadekHR 25643-183277,624579.517
98.Igor JadekHR 20627-173271,219448.924
99.Goran FilipovićHR 31933-153259,529444.317
100.Igor JadekHR 20685-173247,623448.924
101.Igor JadekHR 34688-163237,166448.924
102.Zdenko MajstorovićHR 38985-163234,744522.832
103.Zdenko MajstorovićHR 29073-173227,101749.844
104.Dario AlmašiHR 38071-183223,958571.550
105.Dario AlmašiHR 38088-183211,256921.898
106.Zdenko MajstorovićHR 38234-183203,963759.497
107.Goran FilipovićHR 34834-163203,183444.317
108.Zdenko MajstorovićHR 38213-183202,133522.832
109.Zdenko MajstorovićHR 29737-163201,434576.434
110.Dario AlmašiHR 38008-183201,420684.593
111.Ivor VojtaHR 29478-173197,997940.723
112.Goran FilipovićHR 21816-123186,061709.732
113.Josip AnčićHR 29522-163183,509805.648
114.Igor JadekHR 20607-173181,650703.949
115.Josip AnčićHR 33728-153181,534805.648
116.Igor JadekHR 20645-173173,589448.924
117.Dario AlmašiHR 29923-163172,636518.016
118.Dario AlmašiHR 29477-173170,928518.016
119.Dario AlmašiHR 29456-173167,903571.550
120.Josip AnčićHR 05947-163163,529514.906
121.Zdenko MajstorovićHR 38203-183158,153800.222
122.Igor JadekHR 22859-183154,020448.924
123.Goran FilipovićHR 34828-163153,954885.510
124.Josip AnčićHR 28562-143152,288752.109
125.Ivor VojtaHR 29316-173152,005774.178
126.Dario AlmašiHR 29439-173148,418753.500
127.Ðuro PuhmajerHR 29295-173147,130733.186
128.Zdenko MajstorovićHR 29734-163142,366759.497
129.Zdenko MajstorovićHR 38214-183142,032749.844
130.Igor JadekHR 32265-153139,678692.369
131.Zdenko MajstorovićHR 38239-183139,267637.626
132.Igor JadekHR 25625-183138,972448.924
133.Zdenko MajstorovićHR 38219-183137,261688.652
134.Dario AlmašiHR 38017-183133,464630.725
135.Ivor VojtaHR 29304-173132,508948.049
136.Darko AlmašiDV 684-18-9983131,635738.962
137.Igor JadekH 22163-183131,402579.517
138.Zdenko MajstorovićHR 38205-183127,630576.434
139.Igor JadekHR 20605-173123,580448.924
140.Darko AlmašiA 201-18-243120,941792.497
141.Zdenko MajstorovićHR 29719-163113,174918.034
142.Josip AnčićHR 29555-163113,031795.933
143.Josip AnčićHR 38262-183110,828752.109
144.Dario AlmašiHR 38095-183110,251518.016
145.Zdenko MajstorovićHR 38230-18393,391871.067
146.Dario AlmašiHR 29414-17388,216921.898
147.Darko AlmašiHR 38103-18387,376624.370
148.Goran FilipovićHR 20592-17386,899620.095
149.Igor JadekHR 22753-18382,453448.924
150.Zdenko MajstorovićHR 38202-18375,545749.844
151.Josip AnčićHR 29573-16373,659514.906
152.Goran FilipovićHR 34819-16373,417699.051
153.Josip AnčićHR 28593-14349,056857.522
154.Igor JadekHR 25607-18329,909714.638
155.Igor JadekHR 25618-182190,476445.521
156.Dario AlmašiHR 29452-172185,730494.311
157.Zdenko MajstorovićHR 38211-182179,949270.525
158.Dario AlmašiHR 29403-172174,180379.781
159.Josip AnčićHR 29550-162164,483553.869
160.Goran FilipovićHR 20581-172162,820396.252
161.Dario AlmašiHR 29491-172159,230379.781
162.Ðuro PuhmajerHR 38187-182159,069613.861
163.Igor JadekHR 22822-182158,678523.760
164.Dario AlmašiHR 29411-172156,334494.311
165.Ðuro PuhmajerHR 38160-182154,849667.367
166.Ivor VojtaHR 33526-152152,868366.691
167.Ðuro PuhmajerHR 29049-172150,302263.068
168.Ðuro PuhmajerHR 29297-172143,319376.375
169.Josip AnčićHR 33746-152141,201440.932
170.Josip AnčićHR 29513-162138,075668.420
171.Zdenko MajstorovićHR 29055-172134,728270.525
172.Ivor VojtaHR 29129-142128,188420.188
173.Vladimir OlivierHR 20920-142126,874382.812
174.Goran FilipovićHR 25508-182126,320464.527
175.Goran FilipovićHR 34817-162125,456334.080
176.Josip AnčićHR 29554-162123,583440.932
177.Josip AnčićHR 29077-142119,585377.678
178.Vladimir OlivierHR 40557-172119,572392.464
179.Goran FilipovićHR 20597-172115,604334.080
180.Vladimir OlivierHR 40541-172114,659446.067
181.Zdenko MajstorovićHR 38043-182114,637382.743
182.Darko AlmašiSL-108-15-71232114,609262.469
183.Josip AnčićHR 33747-152113,692666.599
184.Ivor VojtaHR 29342-172113,607533.125
185.Josip AnčićHR 29519-162110,172501.944
186.Vladimir OlivierHR 29189-172109,764446.067
187.Ivor VojtaHR 29309-172108,298481.122
188.Dario AlmašiHR 38013-182106,796433.315
189.Igor HorvatHR -15565-182105,229174.423
190.Josip AnčićHR 28527-142101,453720.294
191.Vladimir OlivierHR -18705-152100,309669.821
192.Zdenko MajstorovićHR 33354-15299,590436.345
193.Ivor VojtaHR 20282-17295,867701.164
194.Ivor VojtaHR 29695-16295,478481.122
195.Ðuro PuhmajerHR 38175-18292,748263.068
196.Zdenko MajstorovićHR 29712-16289,753270.525
197.Zdenko MajstorovićHR 29754-16283,686270.525
198.Dario AlmašiHR 29470-17281,723266.738
199.Igor JadekHR 25645-18280,893337.197
200.Goran FilipovićHR 34822-16280,383334.080
201.Ivor VojtaHR 29128-14279,350471.476
202.Igor HorvatHR 25765-18278,618174.423
203.Zdenko MajstorovićHR 29061-17276,420270.525
204.Darko AlmašiHR -18544-18276,159262.469
205.Zdenko MajstorovićHR 38087-18276,049270.525
206.Ivor VojtaHR 29323-17274,615647.301
207.Ivor VojtaHR 29330-17271,763594.059
208.Josip AnčićHR 28534-14271,688500.123
209.Ivor VojtaHR 29664-16269,199481.122
210.Darko AlmašiHR -18543-18267,750428.936
211.Zdenko MajstorovićHR 38207-18265,741490.254
212.Dario AlmašiHR 38110-18264,919379.781
213.Josip AnčićHR 20158-13264,539668.420
214.Ðuro PuhmajerHR 20526-13259,330439.631
215.Josip AnčićHR 33768-15257,264387.393
216.Goran FilipovićHR 25501-18256,903464.527
217.Ðuro PuhmajerHR 38162-18254,815667.367
218.Ðuro PuhmajerHR 31895-17250,043263.068
219.Goran FilipovićHR 25532-18247,993209.793
220Josip AnčićHR 29238-17247,561440.932
221.Dario AlmašiHR 38002-18247,405556.090
222.Dario AlmašiHR 38072-18245,422379.781
223.Igor HorvatHR -15581-18244,351174.423
224.Dario AlmašiHR 38070-18243,644379.781
225.Dario AlmašiHR 29424-17242,017556.090
226.Igor JadekHR 25601-18241,830212.765
227Zdenko MajstorovićHR -17056-17241,096382.743
228.Zdenko MajstorovićHR 29008-14240,089669.786
229.Vladimir OlivierHR 20933-14231,592504.014
230.Josip AnčićHR 29265-17226,385431.217
231.Zdenko MajstorovićHR 38228-18224,074270.525
232.Ivor VojtaHR 29632-16212,441594.059

Poredak golubova - Kamion - Kratke

Red. br.NatjecateljBroj golubaPlasmanaBodovaKM
1.Dario AlmašiHR 29992 -16 5477,6101.172.775
2.Dario AlmašiHR 38015 -18 5442,3261.333.897
3.Dario AlmašiHR 31850 -17 5411,7361.629.999
4.Zdenko MajstorovićHR 29060 -17 5406,3641.329.511
5.Dario AlmašiHR 29454 -17 5396,8961.143.416
6.Zdenko MajstorovićHR 38223 -18 5391,3741.160.582
7.Dario AlmašiHR 38040 -18 5374,3191.624.392
8.Dario AlmašiHR 31597 -17 5373,1601.148.883
9.ZdenkoajstorovićHR 38055 -18 5372,5141.497.594
10.Dario AlmašiHR 29493 -17 5368,0391.380.957
11.Dario AlmašiHR 29380 -17 5366,0731.386.564
12.Ivor VojtaHR 29670 -16 5361,6311.454.109
13.Dario AlmašiHR 29416 -17 5358,2371.149.862
14.Dario AlmašiHR 29946 -16 5352,1111.160.582
15.Dario AlmašiHR 29425 -17 5340,7931.143.276
16.Dario AlmašiHR 29965 -16 5338,2911.497.594
17.Dario AlmašiA 605-17-519 5337,0601.624.392
18.Dario AlmašiHR 29415 -17 5331,5761.390.329
19.Dario AlmašiHR 38019 -18 5331,4171.155.115
20.Dario AlmašiHR 38027 -18 5331,2911.446.028
21.Dario AlmašiHR 29931 -16 5324,2371.511.282
22.ZdenkoajstorovićHR 38217 -18 5318,6711.384.862
23.ZdenkoajstorovićHR 38155 -18 5317,3441.143.276
24.Dario AlmašiHR 29498 -17 5316,8841.215.097
25.Dario AlmašiHR 29487 -17 5316,2631.160.582
26.Dario AlmašiHR 29428 -17 5308,9641.143.276
27.Igor JadekHR 20624 -17 5307,1581.535.573
28.Goran FilipovićHR 01821-145301,1971.095.303
29.Zdenko MajstorovićHR 38208-185300,1261.300.129
30.Dario AlmašiHR 29956-165279,3711.424.120
31.Zdenko MajstorovićHR 29722-165276,7041.555.660
32.Igor JadekHR 32259-155273,9281.160.159
33.Dario AlmašiHR 31598-175259,9461.247.811
34.Dario AlmašiHR 38032-185255,8011.521.597
35.Zdenko MajstorovićHR 29041-175251,4941.192.618
36.Dario AlmašiHR 29427-175231,1291.772.875
37.Dario AlmašiHR 38021-185230,1261.301.345
38.Dario AlmašiHR 38054-185219,3941.240.490
39.Dario AlmašiHR 29479-175217,7571.188.636
40.Igor JadekH 22170-185212,4061.160.159
41.Dario AlmašiHR 29412-175202,3471.424.120
42.Dario AlmašiHR 29966-165190,4461.424.120
43.Dario AlmašiHR 29409-175173,0161.247.811
44.Goran FilipovićHR 20884-175154,1441.095.303
45.Igor JadekHR 34670-165139,2481.496.722
46.Zdenko MajstorovićHR 29087-175105,4091.412.347
47.Dario AlmašiHR 29426-174349,7671.060.133
48.Igor JadekHR 34677-164334,699815.676
49.Igor JadekHR 20628-174321,433793.407
50.Ivor VojtaHR 29353-174287,0001.013.992
51.Igor JadekH 22167-184286,735793.407
52.Igor JadekHR 32217-154280,366793.407
53.Goran FilipovićHR 34853-164276,573730.332
54.Zdenko MajstorovićHR 29085-174271,295940.311
55.Igor JadekHR 25613-184268,318815.676
56.Zdenko MajstorovićHR 29068-174266,2081.001.503
57.Igor JadekHR 20608-174257,563815.676
58.Igor JadekHR 32246-154256,070793.407
59.Dario AlmašiHR 38014-184249,777822.828
60.Vladimir OlivierHR -14162-134246,2711.062.285
61.Dario AlmašiHR 31840-174245,8781.060.133
62.Igor JadekHR 26627-114244,777815.676
63.Zdenko MajstorovićHR 38212-184243,5281.281.911
64.Goran FilipovićHR 34837-164240,802995.747
65.Dario AlmašiHR 38041-184233,6081.102.255
66.Ivor VojtaHR 29306-174229,3341.074.926
67.Zdenko MajstorovićHR 29045-174228,585943.535
68.Igor JadekHR 25652-184225,645815.676
69.Vladimir OlivierHR 40579-174224,332890.075
70.Dario AlmašiHR 29997-164223,164822.828
71.Goran FilipovićHR 34842-164219,580809.288
72.Josip AnčićHR 29277-174214,9031.046.098
73.Ivor VojtaHR 29321-174205,0201.074.926
74.Dario AlmašiHR 38051-184199,0081.050.401
75.Igor JadekH 22168-184190,523815.676
76.Dario AlmašiHR 38068-184190,291822.828
77.Darko AlmašiSL-101-17-20374189,462814.044
78.Dario AlmašiHR 38078-184176,674822.828
79.Zdenko MajstorovićHR 29043-174176,190940.311
80.Dario AlmašiHR 29480-174173,808883.824
81.Dario AlmašiHR 29957-164173,1791.172.842
82.Dario AlmašiHR 38065-184164,902883.824
83.Dario AlmašiHR 38042-184163,8381.216.785
84.Ivor VojtaHR 29669-164159,4071.294.968
85.Ivor VojtaHR 20713-134159,1121.121.097
86.Igor JadekHR 20618-174156,526991.550
87.Zdenko MajstorovićHR 29755-164148,1951.176.976
88.Ivor VojtaHR 29335-174147,5251.182.031
89.Dario AlmašiHR 38048-184145,177882.003
90.Dario AlmašiHR 38005-184132,8611.050.401
91.Darko AlmašiHR 20828-164124,3141.154.398
92.Dario AlmašiHR 29472-174118,607822.828
93.Ivor VojtaHR 29318-174113,2411.241.360
94.Darko AlmašiSL-101-15-2094112,597928.585
95.Zdenko MajstorovićHR 29062-174105,0311.065.406
96.Darko AlmašiHR -18405-174103,656873.390
97.Igor JadekHR 25643-183277,624579.517
98.Igor JadekHR 20627-173271,219448.924
99.Goran FilipovićHR 31933-153259,529444.317
100.Igor JadekHR 20685-173247,623448.924
101.Igor JadekHR 34688-163237,166448.924
102.Zdenko MajstorovićHR 38985-163234,744522.832
103.Zdenko MajstorovićHR 29073-173227,101749.844
104.Dario AlmašiHR 38071-183223,958571.550
105.Dario AlmašiHR 38088-183211,256921.898
106.Zdenko MajstorovićHR 38234-183203,963759.497
107.Goran FilipovićHR 34834-163203,183444.317
108.Zdenko MajstorovićHR 38213-183202,133522.832
109.Zdenko MajstorovićHR 29737-163201,434576.434
110.Dario AlmašiHR 38008-183201,420684.593
111.Ivor VojtaHR 29478-173197,997940.723
112.Goran FilipovićHR 21816-123186,061709.732
113.Josip AnčićHR 29522-163183,509805.648
114.Igor JadekHR 20607-173181,650703.949
115.Josip AnčićHR 33728-153181,534805.648
116.Igor JadekHR 20645-173173,589448.924
117.Dario AlmašiHR 29923-163172,636518.016
118.Dario AlmašiHR 29477-173170,928518.016
119.Dario AlmašiHR 29456-173167,903571.550
120.Josip AnčićHR 05947-163163,529514.906
121.Zdenko MajstorovićHR 38203-183158,153800.222
122.Igor JadekHR 22859-183154,020448.924
123.Goran FilipovićHR 34828-163153,954885.510
124.Josip AnčićHR 28562-143152,288752.109
125.Ivor VojtaHR 29316-173152,005774.178
126.Dario AlmašiHR 29439-173148,418753.500
127.Ðuro PuhmajerHR 29295-173147,130733.186
128.Zdenko MajstorovićHR 29734-163142,366759.497
129.Zdenko MajstorovićHR 38214-183142,032749.844
130.Igor JadekHR 32265-153139,678692.369
131.Zdenko MajstorovićHR 38239-183139,267637.626
132.Igor JadekHR 25625-183138,972448.924
133.Zdenko MajstorovićHR 38219-183137,261688.652
134.Dario AlmašiHR 38017-183133,464630.725
135.Ivor VojtaHR 29304-173132,508948.049
136.Darko AlmašiDV 684-18-9983131,635738.962
137.Igor JadekH 22163-183131,402579.517
138.Zdenko MajstorovićHR 38205-183127,630576.434
139.Igor JadekHR 20605-173123,580448.924
140.Darko AlmašiA 201-18-243120,941792.497
141.Zdenko MajstorovićHR 29719-163113,174918.034
142.Josip AnčićHR 29555-163113,031795.933
143.Josip AnčićHR 38262-183110,828752.109
144.Dario AlmašiHR 38095-183110,251518.016
145.Zdenko MajstorovićHR 38230-18393,391871.067
146.Dario AlmašiHR 29414-17388,216921.898
147.Darko AlmašiHR 38103-18387,376624.370
148.Goran FilipovićHR 20592-17386,899620.095
149.Igor JadekHR 22753-18382,453448.924
150.Zdenko MajstorovićHR 38202-18375,545749.844
151.Josip AnčićHR 29573-16373,659514.906
152.Goran FilipovićHR 34819-16373,417699.051
153.Josip AnčićHR 28593-14349,056857.522
154.Igor JadekHR 25607-18329,909714.638
155.Igor JadekHR 25618-182190,476445.521
156.Dario AlmašiHR 29452-172185,730494.311
157.Zdenko MajstorovićHR 38211-182179,949270.525
158.Dario AlmašiHR 29403-172174,180379.781
159.Josip AnčićHR 29550-162164,483553.869
160.Goran FilipovićHR 20581-172162,820396.252
161.Dario AlmašiHR 29491-172159,230379.781
162.Ðuro PuhmajerHR 38187-182159,069613.861
163.Igor JadekHR 22822-182158,678523.760
164.Dario AlmašiHR 29411-172156,334494.311
165.Ðuro PuhmajerHR 38160-182154,849667.367
166.Ivor VojtaHR 33526-152152,868366.691
167.Ðuro PuhmajerHR 29049-172150,302263.068
168.Ðuro PuhmajerHR 29297-172143,319376.375
169.Josip AnčićHR 33746-152141,201440.932
170.Josip AnčićHR 29513-162138,075668.420
171.Zdenko MajstorovićHR 29055-172134,728270.525
172.Ivor VojtaHR 29129-142128,188420.188
173.Vladimir OlivierHR 20920-142126,874382.812
174.Goran FilipovićHR 25508-182126,320464.527
175.Goran FilipovićHR 34817-162125,456334.080
176.Josip AnčićHR 29554-162123,583440.932
177.Josip AnčićHR 29077-142119,585377.678
178.Vladimir OlivierHR 40557-172119,572392.464
179.Goran FilipovićHR 20597-172115,604334.080
180.Vladimir OlivierHR 40541-172114,659446.067
181.Zdenko MajstorovićHR 38043-182114,637382.743
182.Darko AlmašiSL-108-15-71232114,609262.469
183.Josip AnčićHR 33747-152113,692666.599
185.Ivor VojtaHR 29342-172113,607533.125
186.Josip AnčićHR 29519-162110,172501.944
187.Vladimir OlivierHR 29189-172109,764446.067
188.Ivor VojtaHR 29309-172108,298481.122
189.Dario AlmašiHR 38013-182106,796433.315
190.Igor HorvatHR -15565-182105,229174.423
191.Josip AnčićHR 28527-142101,453720.294
192.Vladimir OlivierHR -18705-152100,309669.821
193.Zdenko MajstorovićHR 33354-15299,590436.345
194.Ivor VojtaHR 20282-17295,867701.164
195.Ivor VojtaHR 29695-16295,478481.122
196.Ðuro PuhmajerHR 38175-18292,748263.068
197.Zdenko MajstorovićHR 29712-16289,753270.525
198.Zdenko MajstorovićHR 29754-16283,686270.525
199.Dario AlmašiHR 29470-17281,723266.738
200.Igor JadekHR 25645-18280,893337.197
201.Goran FilipovićHR 34822-16280,383334.080
202.Ivor VojtaHR 29128-14279,350471.476
203.Igor HorvatHR 25765-18278,618174.423
204.Zdenko MajstorovićHR 29061-17276,420270.525
205.Darko AlmašiHR -18544-18276,159262.469
206.Zdenko MajstorovićHR 38087-18276,049270.525
207.Ivor VojtaHR 29323-17274,615647.301
208.Ivor VojtaHR 29330-17271,763594.059
209.Josip AnčićHR 28534-14271,688500.123
210.Ivor VojtaHR 29664-16269,199481.122
211.Darko AlmašiHR -18543-18267,750428.936
212.Zdenko MajstorovićHR 38207-18265,741490.254
213.Dario AlmašiHR 38110-18264,919379.781
214.Josip AnčićHR 20158-13264,539668.420
215.Ðuro PuhmajerHR 20526-13259,330439.631
216.Josip AnčićHR 33768-15257,264387.393
217.Goran FilipovićHR 25501-18256,903464.527
218.Ðuro PuhmajerHR 38162-18254,815667.367
219.Ðuro PuhmajerHR 31895-17250,043263.068
220Goran FilipovićHR 25532-18247,993209.793
221.Josip AnčićHR 29238-17247,561440.932
222.Dario AlmašiHR 38002-18247,405556.090
223.Dario AlmašiHR 38072-18245,422379.781
224.Igor HorvatHR -15581-18244,351174.423
225.Dario AlmašiHR 38070-18243,644379.781
226.Dario AlmašiHR 29424-17242,017556.090
227.Igor JadekHR 25601-18241,830212.765
228.Zdenko MajstorovićHR -17056-17241,096382.743
229.Zdenko MajstorovićHR 29008-14240,089669.786
230.Vladimir OlivierHR 20933-14231,592504.014
231.Josip AnčićHR 29265-17226,385431.217
232.Zdenko MajstorovićHR 38228-18224,074270.525
233.Ivor VojtaHR 29632-16212,441594.059

Poredak golubova - Kamion - Srednje

Red. br.NatjecateljBroj golubaPlasmanaBodovaKM
1.Dario AlmašiHR 38040-184332,7191.393.094
2.Dario AlmašiHR 31850-174315,5461.393.094
3.Dario AlmašiHR 38015-184307,0111.393.094
4.Zdenko MajstorovićHR 29060-174295,3961.396.705
5.Dario AlmašiA 605-17-5194293,8601.393.094
6.Zdenko MajstorovićHR 38055-184279,1811.396.705
7.Dario AlmašiHR 29931-164276,1751.393.094
8.Dario AlmašiHR 29965-164272,3651.393.094
9.Dario AlmašiHR 29416-174224,9631.393.094
10.Dario AlmašiHR 29454-174211,6521.393.094
11.Dario AlmašiHR 29380-174211,1181.393.094
12.Dario AlmašiHR 29946-164196,5181.393.094
13.Dario AlmašiHR 38032-184189,1341.393.094
14.Dario AlmašiHR 29427-174161,7361.393.094
15.Igor JadekHR 20624-174106,9021.335.399
16.Zdenko MajstorovićHR 38217-183249,9601.029.604
17.Dario AlmašiHR 38027-183227,9051.088.282
18.Dario AlmašiHR 29493-173227,3281.029.107
19.Ivor VojtaHR 29670-163206,7601.055.154
20.Dario AlmašiHR 29415-173200,1691.034.607
21.Dario AlmašiHR 29412-173172,6281.034.607
22.Zdenko MajstorovićHR 38212-183171,5281.029.604
23.Dario AlmašiHR 29956-163169,8111.034.607
24.Dario AlmašiHR 38019-183151,0861.027.286
25.Dario AlmašiHR 29957-163146,0191.034.607
26.Ivor VojtaHR 29669-163137,8071.055.154
27.Ivor VojtaHR 20713-133133,186994.220
28.Zdenko MajstorovićHR 38208-183125,4661.029.604
29.Dario AlmašiHR 38021-183118,2051.034.607
30.Zdenko MajstorovićHR 39722-163115,1831.032.828
31.Zdenko MajstorovićHR 29755-163114,8621.036.887
32.Dario AlmašiHR 29966-163105,5721.034.607
33.Dario AlmašiHR 38042-18397,9121.088.282
34.Zdenko MajstorovićHR 29087-17387,0391.029.604
35.Ivor VojtaHR 29335-17380,8581.055.154
36.Ivor VojtaHR 29318-17378,0411.001.546
37.Darko AlmašiHR 20828-16361,3511.028.017
38.Igor JadekHR 34670-16317,0791.047.798
39.Dario AlmašiHR 29992-162194,957670.620
40.Dario AlmašiHR 29425-172186,684670.620
41.Dario AlmašiHR 31597-172180,655670.620
42.Ivor VojtaHR 29478-172175,597700.909
43.Zdenko MajstorovićHR 38155-182175,215673.010
44.Zdenko MajstorovićHR 38223-182173,174673.010
45.Dario AlmašiHR 29487-172167,971670.620
46.Dario AlmašiHR 29426-172166,512670.620
47.Ivor VojtaHR 29353-172164,953647.301
48.Zdenko MajstorovićHR 29085-172158,332669.786
49.Ðuro PuhmajerHR 38160-182154,849667.367
50.Dario AlmašiHR 31598-172153,607729.795
51.Dario AlmašiHR 38088-182151,256670.620
52.Dario AlmašiHR 38051-182143,127670.620
53.Josip AnčićHR 29513-162138,075668.420
54.Goran FilipovićHR 01821-142130,194650.986
55.Dario AlmašiHR 29428-172129,819670.620
56.Zdenko MajstorovićHR 38203-182127,042669.786
57.Zdenko MajstorovićHR 29045-172123,647673.010
58.Dario AlmašiHR 38041-182123,060722.474
59.Dario AlmašiHR 38054-182121,828722.474
60.Zdenko MajstorovićHR 29041-172120,426669.786
61.Josip AnčićHR 29522-162118,393668.420
62.Dario AlmašiHR 29498-172118,256722.474
63.Goran FilipovićHR 34828-162118,105650.986
64.Josip AnčićHR 33747-152113,692666.599
65.Dario AlmašiHR 31840-172113,215670.620
66.Josip AnčićHR 33728-152104,790668.420
67.Zdenko MajstorovićHR 29719-162103,574665.727
68.Josip AnčićHR 28527-142101,453720.294
69.Vladimir OlivierHR -18705-152100,309669.821
70.Darko AlmašiA 201-18-24299,460666.116
71.Josip AnčićHR 29277-17299,140668.420
72.Vladimir OlivierHR -14162-13297,347669.821
73.Ivor VojtaHR 20282-17295,867701.164
74.Zdenko MajstorovićHR 29043-17295,820669.786
75.Zdenko MajstorovićHR 29068-17287,138730.978
76.Ivor VojtaHR 29316-17286,114647.301
77.Ivor VojtaHR 29321-17285,882708.235
78.Dario AlmašiHR 29409-17284,877729.795
79.Zdenko MajstorovićHR 38230-18281,663730.978
80.Goran FilipovićHR 34837-16279,050650.986
81.Josip AnčićHR 29555-16277,475668.420
82.Ivor VojtaHR 29323-17274,615647.301
83.Josip AnčićHR 20158-13264,539668.420
84.Zdenko MajstorovićHR 29062-17263,130673.010
85.Ivor VojtaHR 29304-17262,108708.235
86.Igor JadekHR 32259-15257,428711.235
87.Ðuro PuhmajerHR 38162-18254,815667.367
88.Ivor VojtaHR 29306-17253,960708.235
89.Igor JadekHR 20618-17252,633654.353
90.Dario AlmašiHR 38005-18249,039670.620
91.Josip AnčićHR 28593-14245,970720.294
92.Zdenko MajstorovićHR 29008-14240,089669.786
93.Dario AlmašiHR 29479-17229,397670.620
94.Darko AlmašiSL 101-15-209219,488666.116
95.Goran FilipovićHR 20884-17218,085650.986
96.Igor JadekH 22170-18215,852711.235
97.Dario AlmašiHR 29414-1729,816670.620
98.Igor JadekHR 25618-181100,000344.483
99.Dario AlmašiHR 38014-18199,174304.812
100.Igor JadekHR 25613-18197,674366.752
101.Dario AlmašiHR 38078-18196,694304.812
102.Dario AlmašiHR 29480-17196,154365.808
103.Igor JadekHR 25643-18195,349366.752
104.Igor JadekHR 34677-16194,186366.752
105.Dario AlmašiHR 29452-17193,878365.808
106.Igor JadekHR 26627-11193,023366.752
107.Dario AlmašiHR 29439-17191,045363.987
108.Josip AnčićHR 29550-16190,083303.704
109.Darko AlmašiA 612-18-417180,992302.555
110.Zdenko MajstorovićHR 29073-17180,612367.101
111.Josip AnčićHR 28597-14177,686303.704
112.Josip AnčićHR 33746-15176,860303.704
113.Darko AlmašiSL 101-17-2037176,033302.555
114.Ivor VojtaHR 29342-17175,207293.311
115.Ivor VojtaHR 29695-16174,490354.245
116.Ðuro PuhmajerHR 38187-18173,469364.145
117.Vladimir OlivierHR 29189-17172,727305.937
118.Goran FilipovićHR 21816-12170,930364.971
119.Dario AlmašiHR 29411-17170,408365.808
120.Dario AlmašiHR 29456-17170,248304.812
121.Dario AlmašiHR 38017-18168,657363.987
122.Josip AnčićHR 29554-16167,769303.704
123.Ivor VojtaHR 29664-16167,347354.245
124.Goran FilipovićHR 20581-17165,289286.015
125.Dario AlmašiHR 38006-18163,636304.812
126.Dario AlmašiHR 38008-18161,983304.812
127.Ðuro PuhmajerHR 38153-18161,157303.222
128.Zdenko MajstorovićHR 33354-15160,331305.909
129.Igor JadekHR 22822-18158,678287.601
130.Ivor VojtaHR 29330-17158,163354.245
131.Ðuro PuhmajerHR 29295-17157,500356.811
132.Zdenko MajstorovićHR 38214-18157,143367.101
133.Josip AnčićHR 38262-18156,122364.716
134.Igor JadekH 22163-18154,651366.752
135.Ivor VojtaHR 29129-14154,545293.311
136.Igor JadekHR 32217-15154,082344.483
137.Josip AnčićHR 38258-18152,893303.704
138.Dario AlmašiHR 38013-18151,240304.812
139.Goran FilipovićHR 34853-16150,413286.015
140.Dario AlmašiHR 38033-18149,587304.812
141.Ivor VojtaHR 29128-14148,980354.245
142.Ivor VojtaHR 29350-17148,760293.311
143.Igor JadekHR 20628-17147,959344.483
144.Ðuro PuhmajerHR 30240-16147,934303.222
145.Darko AlmašiHR 38103-18146,512361.901
146.Vladimir OlivierHR -14177-13145,455305.937
147.Goran FilipovićHR 34842-16145,349364.971
148.Igor JadekH 22168-18144,186366.752
149.Josip AnčićHR 38279-18142,975303.704
150.Dario AlmašiHR 38071-18142,149304.812
151.Zdenko MajstorovićHR 29018-14140,496305.909
152.Dario AlmašiHR 38065-18139,796365.808
153.Goran FilipovićHR 20563-17139,669286.015
154.Ivor VojtaHR 29357-17138,776354.245
155.Dario AlmašiHR 29424-17138,017304.812
156.Ivor VojtaHR 29309-17137,755354.245
157.Vladimir OlivierHR 40541-17136,364305.937
158.Dario AlmašiHR 29997-16133,884304.812
159.Josip AnčićHR 29519-16132,653364.716
160.Igor JadekH 22167-18131,633344.483
161.Dario AlmašiHR 38002-18131,405304.812
162.Igor JadekHR 20607-17131,395366.752
163.Igor JadekHR 20608-17129,070366.752
164.Josip AnčićHR 33778-15128,926303.704
165.Ivor VojtaHR 30294-16128,099293.311
166.Goran FilipovićHR 25508-18127,907364.971
167.Goran FilipovićHR 25501-18126,744364.971
168.Zdenko MajstorovićHR 38219-18126,446305.909
169.Zdenko MajstorovićHR 29737-16125,620305.909
170.Goran FilipovićHR 20578-17125,581364.971
171.Zdenko MajstorovićHR 38207-18125,000359.818
172.Zdenko MajstorovićHR 38234-18124,490367.101
173.Josip AnčićHR 28562-14123,469364.716
174.Zdenko MajstorovićHR 38202-18122,449367.101
175.Igor JadekHR 32246-15120,408344.483
176.Zdenko MajstorovićHR 38239-18119,388367.101
177.Ivor VojtaHR 29303-17119,008293.311
178.Vladimir OlivierHR 40579-17118,367367.133
179.Ivor VojtaHR 38338-18117,910353.990
180.Goran FilipovićHR 34819-16117,442364.971
181.Ðuro PuhmajerHR 20526-13117,355303.222
182.Darko AlmašiHR 29011-17116,418361.901
183.Vladimir OlivierHR 20933-14114,925363.884
185.Dario AlmašiHR 38068-18114,876304.812
186.Zdenko MajstorovićHR 38205-18114,050305.909
187.Darko Almaši DV 684-18-998113,265363.561
188.Dario AlmašiHR 29472-17112,397304.812
189.Darko AlmašiHR -18405-17111,940361.901
190.Josip AnčićHR 29265-17111,570303.704
191.Josip AnčićHR 28534-14110,448362.895
192.Josip AnčićHR 38242-18110,000357.399
193.Goran FilipovićHR 20592-1719,091286.015
194.Josip AnčićHR 29238-1717,438303.704
195.Ivor VojtaHR 38314-1817,143354.245
196.Igor JadekHR 32265-1516,122344.483
197.Igor JadekHR 25652-1814,651366.752
198.Darko AlmašiHR -18543-1813,306302.555
199.Ivor VojtaHR 29632-1612,041354.245
200.Dario AlmašiHR 38048-1811,493363.987
201.Igor JadekHR 25607-1811,163366.752
202.Zdenko MajstorovićHR 29734-1611,020367.101

Poredak timova - Kamion - Kratke

Red. br.NatjecateljPlasmanaBodova
1.Dario Almaši252.102,887
2.Zdenko Majstorović251.806,267
3.Igor Jadek241.211,969
4.Goran Filipović221.192,296
5.Ivor Vojta211.242,392
6.Darko Almaši19661,664
7.Josip Ančić16895,763
8.Vlado Olivier14831,708
9.Đuro Puhmajer11754,669
10.Igor Horvat8318,675
11.Toni Jukić252,469

Poredak timova - Kamion - Srednje

Red. br.NatjecateljPlasmanaBodova
1.Dario Almaši201.525,311
2.Zdenko Majstorović171.121,531
3.Ivor vojta15636,652
4.Igor Jadek13249,894
5.Josip Ančić10576,403
6.Goran Filipović9416,364
7.Darko Almaši9337,324
8.Đuro Puhmajer7401,790
9.Vlado Olivier7352,202