SKUGL "Pakrac"

SPORTSKI KLUB UZGAJIVAČA GOLUBOVA LISTONOŠA

Hrvatski / English / Deutsch

Izbornik
Zatvori izbornik

Naslovna

O nama
Popis članova

Sezona 2019.
Liste
Poredak

Rezultati
2018. godina
2017. godina
2016. godina
2015. godina
2014. godina
2013. godina
2012. godina
2011. godina
2010. godina
2009. godina

"Derby Pakrac" 2019.
Plan leta
Finalni let
4. natjecateljski let
3. natjecateljski let
2. natjecateljski let
1. natjecateljski let
Treninzi
Popis natjecatelja
Arhiva

Galerija

Kontakt

Linkovi

SKUGL "Pakrac", Pakrac"Derby Pakrac" 2018.

Finalni let

Mjesto puštanja:PoysdorfSudjelovalo golubova:68
Datum:08.09.2019.Vrijeme:djelomično oblačno
Vrijeme puštanja:08.00Prosječna brzina prvog goluba:1.264
Udaljenost:360 kmProsječna brzina zadnjeg goluba:1.050

 

Rezultati

Red. br.VlasnikBroj golubaVrijeme prispjećaAS bodova
1Mirnik, MilanSL115-19-83012:44:47100
2Goranič, MarkoSL112-19-75212:48:3695,652
3Walder, FlorianA201-19-28512:48:3891,304
4Schiff, SeverinoI9070961-1912:48:3886,957
5Walder, FlorianA201-19-28212:48:3982,609
6Ebner, EduardA201-19-68812:48:4078,261
7Laszlo, ZoltanH20-02700-1912:48:4173,913
8Zavadlal, JaniSL117-19-23712:48:4169,565
9Mirnik, MilanSL115-19-81312:48:4365,217
10Kranjčina, IvanCR21917-1912:49:3460,870
11Zavadlal, JaniSL117-19-25712:51:4456,522
12SG Nutz/KahrA612-19-95312:51:4752,174
13Königsecker, ThomasA332-19-21513:06:0147,826
14Koser, RudolfA612-19-28013:06:3343,478
15Šibelja, JadranSL101-19-761713:06:5339,13
16Nageler, WilhelmA204-19-50213:06:5534,783
17Nageler, WilhelmA204-19-51213:06:5530,435
18Mirnik, MilanSL115-19-82613:06:5726,087
19Baburić, TeaCR09048-1913:07:0321,739
20Škrijelj, SenadSL101-19-611213:12:2317,391
21Königsecker, ThomasA301-19-113913:12:2513,043
22Gasser, ReinhardA201-19-35613:23:178,696
23Tim LikaCR09111-1913:42:324,348
24Pavelić, ŽeljkoCR08694-1913:42:34 
25Lekše, AlojzSL116-19-41713:42:36 
26Kraft, MiklosH20-02870-1913:44:23 
27Piontek, LeonhardDV0895-19-71313:57:50 
28Škrijelj, SenadSL101-19-611414:01:53 
29Mesić, FraneCR08946-1914:54:56 
30Šibelja, JadranSL101-19-761615:13:50 
31Lucić, SlavkoCR36855-1915:17:25 
32Lemut, MarkoSL112-19-20415:39:02 
33Jugović, ŽeljkoCR35856-1915:47:43 
34Gasser, ReinhardA201-19-35815:55:14 
35SG Nutz/KahrA612-19-95216:09:10 
36Lemut, MarkoSL112-19-20316:39:03 
37GEL loftCR08665-1916:39:15 
38Weber, AlfredDV06557-19-47116:51:34 
39Mirnik, MilanSL115-19-82018:03:53 
40SG Struckl, Günther i MelissaA204-19-13518:04:03 
41Dovjak, BrankoSL101-19-751818:04:32 
42GEL loftCR08667-192. 10:32:34 
43SG Nutz/KahrA612-19-9502. 10:35:10 
44Weber, AlfredDV06557-19-3822. 10:45:48 
45Pitachmann, KurtA204-19-3652. 10:50:00 
46Gasser, ReinhardA201-19-3602. 11:12:02 
47Eder, GernotA204-19-2722. 11:22:37 
48SG Struckl, Günther i MelissaA204-19-1152. 11:24:08 
49Pitachmann, KurtA204-19-3592. 11:28:33 
50Laszlo, ZoltanH20-02678-192. 11:54:34 
51Pitachmann, KurtA204-19-369  
52SG Nutz/KahrA612-19-947  
53Puhmajer, ĐuroA612-19-959  
54Leichtfried, KarinA602-19-1219  
55Leichtfried, WalterB6132769-19  
56Leichtfried, WalterB6238388-19  
57Pavelić, ŽeljkoCR08685-19  
58Baburić, Joso-BracoCR09022-19  
59Kos, JožefSL101-19-7479  
60Šibelja, JadranSL101-19-7634  
61Goranič, MarkoSL112-19-716  
62Goranič, MarkoSL112-19-728  
63Lekše, AlojzSL116-19-415  
64Zavadlal, JaniSL117-19-234  
65Mujkanović, ZlatkoCR40915-19  
66Radovan, RebeccaSL116-19-111  
67Kos, JožefSL101-19-7307  
68Walder, FlorianA201-19-287 

AS

Red. br.VlasnikBroj golubaplasmanabodova
1.Goranič, MarkoSLO112-19-7525 pl465,617
2.Walder, FlorianA201-19-2825 pl350,987
3.Koser, RudolfA612-19-2805 pl304,513