SKUGL "Pakrac"

SPORTSKI KLUB UZGAJIVAČA GOLUBOVA LISTONOŠA

Hrvatski / English / Deutsch

Izbornik
Zatvori izbornik

Naslovna

O nama
Popis članova

Sezona 2019.
Liste
Poredak

Rezultati
2018. godina
2017. godina
2016. godina
2015. godina
2014. godina
2013. godina
2012. godina
2011. godina
2010. godina
2009. godina

"Derby Pakrac" 2019.
Preostali golubovi
Finalni let
4. natjecateljski let
3. natjecateljski let
2. natjecateljski let
1. natjecateljski let
Treninzi
Popis natjecatelja
Arhiva

Galerija

Kontakt

Linkovi

SKUGL "Pakrac", Pakrac"Derby Pakrac" 2018.

4. natjecateljski let

Mjesto puštanja:SopronSudjelovalo golubova:73
Datum:31.08.2019.Vrijeme:sunčano
Vrijeme puštanja:06.50Prosječna brzina prvog goluba:1.297
Udaljenost:250 kmProsječna brzina zadnjeg goluba:1.203

 

Slike

4. natjecateljski let (1)

 

Red. br.VlasnikBroj golubaVrijeme prispjećaAS bodova
1Walder, FlorianA201-19-28210:02:41100,000
1Piontek, LeonhardDV0895-19-71310:02:41100,000
1Goranič, MarkoSL112-19-75210:02:41100,000
4Mirnik, MilanSL115-19-82010:02:4287,500
5Mirnik, MilanSL115-19-81310:02:4483,333
6Walder, FlorianA201-19-28810:02:4579,167
7Puhmajer, ĐuroA612-19-95910:05:0075,000
8GEL loftCR08667-1910:05:0270,833
9Koser, RudolfA612-19-28010:05:1066,667
10Leichtfried, WalterB6238388-1910:08:4362,500
10Šibelja, JadranSL101-19-761610:08:4362,500
12SG Nutz/KahrA612-19-95310:08:4454,167
13Dovjak, BrankoSL101-19-751810:08:4750,000
14SG Nutz/KahrA612-19-95010:08:4845,833
15SG Nutz/KahrA612-19-94710:08:5641,667
15Šibelja, JadranSL101-19-761710:08:5641,667
17SG Struckl, Günther i MelissaA204-19-13510:08:5833,333
18Šibelja, JadranSL101-19-763410:08:5829,167
19Weber, AlfredDV06557-19-47110:10:3025,000
20Zavadlal, JaniSL117-19-25710:15:0520,833
21Lemut, MarkoSL112-19-20410:15:0716,667
22GEL loftCR08665-1910:15:5912,500
23Lekše, AlojzSL116-19-41510:16:588,333
24Königsecker, ThomasA332-19-21510:17:194,167
25Baburić, TeaCR09048-1910:17:460
26Walder, FlorianA201-19-28710:18:070
27Pavelić, ŽeljkoCR08685-1910:18:140
28Goranič, MarkoSL112-19-71610:18:310
29Kranjčina, IvanCR21917-1910:20:590
30Zavadlal, JaniSL117-19-23710:23:070
31Königsecker, ThomasA301-19-113910:27:560
32Nageler, WilhelmA204-19-51210:28:010
33Goranič, MarkoSL112-19-72810:39:450
34Jugović, ŽeljkoCR35856-1910:39:540
35Pitachmann, KurtA204-19-36910:40:410
36Kraft, MiklosH20-02870-1910:40:520
37Schiff, SeverinoI9070961-1910:59:000
38Mujkanović, ZlatkoCR40915-1911:14:140
39Weber, AlfredDV06557-19-38211:15:230
40Radovan, RebeccaSL116-19-11111:15:320
41Eder, GernotA204-19-27211:15:430
42Pitachmann, KurtA204-19-36511:23:090
43Gasser, ReinhardA201-19-36011:23:160
44SG Struckl, Günther i MelissaA204-19-11511:23:230
45Laszlo, ZoltanH20-02678-1911:26:110
46Pitachmann, KurtA204-19-35911:26:150
47Kos, JožefSL101-19-730711:26:220
48Walder, FlorianA201-19-2852. dan0
49Gasser, ReinhardA201-19-3562. dan0
50Gasser, ReinhardA201-19-3582. dan0
51Nageler, WilhelmA204-19-5022. dan0
52SG Nutz/KahrA612-19-9522. dan0
53Leichtfried, KarinA602-19-12192. dan0
54Leichtfried, WalterB6132769-192. dan0
55Laszlo, ZoltanH20-02700-192. dan0
56Pavelić, ŽeljkoCR08694-192. dan0
57Mesić, FraneCR08946-192. dan0
58Tim LikaCR09111-192. dan0
59Škrijelj, SenadSL101-19-61122. dan0
60Škrijelj, SenadSL101-19-61142. dan0
61Kos, JožefSL101-19-74792. dan0
62Lemut, MarkoSL112-19-2032. dan0
63Mirnik, MilanSL115-19-8262. dan0
64Mirnik, MilanSL115-19-8302. dan0
65Lekše, AlojzSL116-19-4172. dan0