SKUGL "Pakrac"

SPORTSKI KLUB UZGAJIVAČA GOLUBOVA LISTONOŠA

Hrvatski / English / Deutsch

Izbornik
Zatvori izbornik

Naslovna

O nama
Popis članova

Sezona 2019.
Liste
Poredak

Rezultati
2018. godina
2017. godina
2016. godina
2015. godina
2014. godina
2013. godina
2012. godina
2011. godina
2010. godina
2009. godina

"Derby Pakrac" 2019.
Plan leta
Finalni let
4. natjecateljski let
3. natjecateljski let
2. natjecateljski let
1. natjecateljski let
Treninzi
Popis natjecatelja
Arhiva

Galerija

Kontakt

Linkovi

SKUGL "Pakrac", Pakrac"Derby Pakrac" 2019.

3. natjecateljski let

Mjesto puštanja:SarvarSudjelovalo golubova:74
Datum:25.08.2019.Vrijeme:promjenjivo
Vrijeme puštanja:06.45Prosječna brzina prvog goluba:1.290
Udaljenost:200 kmProsječna brzina zadnjeg goluba:1.205

 

Red. br.VlasnikBroj golubaVrijeme prispjećaAS bodova
1Weber, AlfredDV06557-19-3829:20:01100,000
2Walder, FlorianA201-19-2879:20:0396,000
3Nageler, WilhelmA204-19-5029:20:0592,000
4SG Struckl, Günther i MelissaA204-19-1359:20:0788,000
5Goranič, MarkoSL112-19-7529:24:1484,000
6Koser, RudolfA612-19-2809:24:1580,000
7Šibelja, JadranSL101-19-76179:24:1776,000
8Walder, FlorianA201-19-2859:24:1872,000
9Piontek, LeonhardDV0895-19-7139:24:2468,000
10Dovjak, BrankoSL101-19-75189:24:2564,000
11GEL loftCR08667-199:24:3560,000
12Leichtfried, WalterB6238388-199:24:3656,000
13Mirnik, MilanSL115-19-8139:24:4052,000
14Pavelić, ŽeljkoCR08694-199:25:4448,000
15Puhmajer, ĐuroA612-19-9599:25:4544,000
16Lekše, AlojzSL116-19-4179:25:5640,000
17Gasser, ReinhardA201-19-3809:27:3936,000
17Weber, AlfredDV06557-19-4719:27:3936,000
19SG Nutz/KahrA612-19-9539:27:4328,000
20GEL loftCR08665-199:27:4524,000
21Kraft, MiklosH20-02870-199:28:0920,000
22Dovjak, BrankoSL101-19-75179:35:4116,000
22Mirnik, MilanSL115-19-8269:35:4116,000
24Škrijelj, SenadSL107-19-56139:35:478,000
25Tim LikaCR09111-199:35:504,000
26Mirnik, MilanSL115-19-8309:38:150,000
27Mirnik, MilanSL115-19-8209:38:160,000
28Königsecker, ThomasA332-19-2159:38:170,000
28GEL loftCR08669-199:38:170,000
30Lekše, AlojzSL116-19-4159:38:20104,000
31Piontek, LeonhardDV0895-19-7149:38:210,000
31Schiff, SeverinoI9070961-199:38:210,000
31Škrijelj, SenadSL101-19-61129:38:210,000
34Gasser, ReinhardA201-19-3589:38:230,000
35Šibelja, JadranSL101-19-76349:38:240,000
36Nageler, WilhelmA204-19-5129:38:250,000
37Lucić, SlavkoCR36855-199:38:270,000
37Zavadlal, JaniSL117-19-2579:38:270,000
39Pavelić, ŽeljkoCR08685-199:38:320,000
40Lemut, MarkoSL112-19-2049:38:330,000
41Laszlo, ZoltanH20-02700-199:38:360,000
42Goranič, MarkoSL112-19-7169:38:370,000
43SG Nutz/KahrA612-19-9479:38:480,000
44Kos, JožefSL101-19-74799:40:370,000
45Škrijelj, SenadSL101-19-611411:01:410,000
46Leichtfried, KarinA602-19-121911:03:320,000
47Walder, FlorianA201-19-38411:06:240,000
48Jugović, ŽeljkoCR35856-1911:06:450,000
49Pitachmann, KurtA204-19-36511:07:160,000
50Gasser, ReinhardA201-19-36011:07:230,000
51Pitachmann, KurtA204-19-35911:07:470,000
52Laszlo, ZoltanH20-02678-1911:07:580,000
53Radovan, RebeccaSL116-19-11111:11:270,000
54Eder, GernotA204-19-27211:11:360,000
55SG Struckl, Günther i MelissaA204-19-11511:11:480,000
56Leichtfried, WalterB6132769-1911:58:500,000
57Walder, FlorianA201-19-28200,000
58Gasser, ReinhardA201-19-35300,000
59Pitachmann, KurtA204-19-36900,000
60Ebner, EduardA201-19-68800,000
61SG Nutz/KahrA612-19-95000,000
62SG Nutz/KahrA612-19-95200,000
63Königsecker, ThomasA301-19-113900,000
64Weber, AlfredDV06557-19-37900,000
65Weber, AlfredDV06557-19-38100,000
66Weber, AlfredDV06557-19-39200,000
67Barocsi, PeterH490572-1900,000
68Mesić, FraneCR08946-1900,000
69Baburić, Joso-BracoCR09022-1900,000
70Baburić, TeaCR09048-1900,000
71Kranjčina, IvanCR21917-1900,000
72Šibelja, JadranSL101-19-761600,000
73Goranič, MarkoSL112-19-72800,000
74Zavadlal, JaniSL117-19-23700,000